VERANDA Bar&Lounge

Єдина в Карпатах лаунж-зона, розроблена за унікальною концепцією у стилі скляної архітектури, створює відчуття безмежного простору та внутрішньої гармонії. 

 

Сучасний дизайн з елементами стилю лофт, ретельно підібрана музика в стилі deep house та techno house від провідних європейських саунд продюсерів та гра світла утворюють незабутню атмосферу у Veranda Bar&Lounge.

Графік роботи:

                                                                                                10:00-22:30

+38 067 350 66 00

За всіма новинами слідкуйте на наших сторінках у Facebook та Instagram.

Veranda – Bar&Lounge

Veranda приготувала для гостей меню в форматі lounge food, в якому зібрані страви зі всього світу, які можна їсти руками. Кушиякі, роли, гьодза – це лише натяк на унікальне для карпатської місцевості меню, розроблене з урахуванням новітніх гастрономічних трендів. Вас приємно здивують вибір кальянів на будь-який смак, авторські та класичні коктейлі. У Veranda Bar&Lounge можна втамувати голод, поринути в солодкий туман кальянного диму, неспішно відпочиваючи у приємній компанії, або танцювати аж до ранку!

 Кушиякі

Японська традиційна страва, подається на шпажках.

Скандинавський фіш-бургер.

Надзвичайно ситний бургер з рибою.

 

 

 

 

 

 

 

 

ТК Буковель, паркінг №2, розважальний центр «Бука»

 

 

Единственная в Карпатах лаунж-зона, разработанная по уникальной концепцией в стиле стеклянной архитектуры, создает ощущение безграничного пространства и внутренней гармонии.

 Современный дизайн с элементами лофт, тщательно подобранная музыка в стиле deep house и techno house от ведущих европейских саунд продюсеров и игра света образуют незабываемую атмосферу Veranda Bar&Lounge.

График работы:

                                                                                                10:00-22:30

                                                                                         +38 067 350 66 00

За всеми новостями следите на наших страницах в Facebook та Instagram.

«Veranda» – Lounge food

Veranda приготовила для своих гостей что-то действительно особенное – меню в формате lounge food, в котором собраны блюда со всего мира, которые можно есть руками. Кушияки, роллы, гедза – это лишь намек на уникальное для карпатской местности меню, разработанное с учетом новейших гастрономических трендов. Вас приятно удивят выбор кальянов на любой вкус, широкий ассортимент авторських и классических коктейлей. В Veranda Lounge-Zone можно утолить голод, погрузиться в сладкий туман кальянного дыма, неспешно отдыхая в приятной компании, или танцевать до утра.

Кушияки

Японское традиционное блюдо, подается на шпажках.

 Скандинавский фиш-бургер.

Необычайно сытный бургер с рыбой.

ТК Буковель, паркинг №2, развлекательный центр «Бука»

1