Lounge-zone VERANDA

Veranda Єдина в Карпатах лаунж-зона, розроблена за унікальною концепцією у стилі скляної архітектури, створює відчуття безмежного простору та внутрішньої гармонії. 

Коктейлі та кальяни, закуски із різних куточків світу, вечірки в стилі house

Сучасний дизайн з елементами стилю лофт, ретельно підібрана музика в стилі deep house та techno house від провідних європейських саунд продюсерів та гра світла утворюють незабутню атмосферу у Veranda lounge-zone.

Працюємо щодня з 10:00 до 04:00.

+38 (0342) 59 54 44

+38 067 350 66 00

facebook.com/VerandaBukovel

Veranda – Lounge food

Veranda приготувала для гостей меню в форматі lounge food, в якому зібрані страви зі всього світу, які можна їсти руками. Дім сами, роли, гьодза – це лише натяк на унікальне для карпатської місцевості меню, розроблене з урахуванням новітніх гастрономічних трендів. Вас приємно здивують вибір кальянів на будь-який смак, авторські та класичні коктейлі. У Veranda lounge-zone можна втамувати голод, поринути в солодкий туман кальянного диму, неспішно відпочиваючи у приємній компанії, або танцювати аж до ранку!

food2

Гьодза з яловичиною

Японська традиційна страва, подається з соусом солодкий чилі.

IMG_2065

Forest Fog

Авторський коктейль на основі віскі та варення з соснових шишок, задимлюється та подається із карамелізованою грушею, згорнутою в прошуто

7Q5A1218

Рол з обпаленим тунцем

Обпалений тунець з креветкою темпура, сиром Філадельфія, соусом чіфа та сальсою з зеленої цибулі

ТК Буковель, паркінг №2, розважальний центр «Бука»

1