Цікаво про страви. Від гамбургера до стейк-бургера

Якщо ви любите бургери, то вам цікаво було б дізнатися історію цієї страви.

Очевидно, що гамбургер винайшли не в США – подібні страви вже існували в азійській та європейській кулінарних традиціях. Родоначальниками цього символу фастфуду можна вважати монгольські племена – ті, постійно перебуваючя в роз’їздах, навчилися робити фарш і розсмакували його в сирому вигляді. Ця нехитра страва перейшла і в раціон підвладних Золотій Орді земель. Фарш був рідкістю в європейській середньовічній кухні, та й саме м’ясо було інгредієнтом, доступним лише для знаті. У куховарських книгах того часу дуже мало згадок про перемелювання м’яса – в основному це робилося для ковбас. За деякими даними, дивовижний «татарський» рецепт приплив до Європи і опинився в порту Гамбурга в XVII столітті. Цю страву, до речі, досі  можна знайти в меню європейських ресторанів під найменуванням «Біфштекс по-татарськи» (Steak tartare).

Вже згодом в Америці, зокрема в Нью-Йорку, в місцевих забігайлівках почали з’являтися «Стейки по-гамбурзьки» (Hamburg-style або à Hambourgeoise) з метою залучення німецьких моряків, після чого страва отримала значно більше поширення. Як і раніше страва представляла з себе сирий (а іноді підкопчений) фарш, який подавався з цибулею, спеціями, хлібними крихтами та (опційно) сирим яйцем. Хто ж першим здогадався підсмажити цю котлету і покласти її між пшеничними булками – питання. Однак достеменно відомо, що вже в 1904 році на ярмарку в Сент-Луїсі подавали щось дуже схоже на те, що ми звикли називати гамбургером.

othr-553  othr-539

А от стейк-бургер є одним з видів сандвічів де використовується не котлета з фаршу, а біфштекс в якості основного інгредієнта. Вперше термін “steakburger” використали у 20-і роки минулого століття у США. У 1934 році, А.Г. “Гусь” Белт, засновник Steak’nShake, розробив стейк-бургер і запропонував його клієнтам в першому ресторані компанії в містечку  Нормал, Іллінойс. Проте стейки для таких бургерів потребують більш довгого та уважнішого приготування, ніж котлети. Тому в якості швидкої їжі вони не прижилися і зараз ними можна поласувати здебільшого лише в ресторанах, які можуть дозволити собі потужне устаткування для грилю та час для приготування соковитого біфштексу.

Якщо ви хочете скуштувати справжній стейк-бургер, з неймовірним соковитим біфштексом – радимо завітати в ресторан та бургер-зону VODAday&nightclub!

Підготовано за матеріалами furfur.me